Duben 2010

Beruškománie

18. dubna 2010 v 19:03 | Ketmara |  Akce
Naše milá Draculasharp už dovršila věku, kdy se nesluší ptát dámy jak je stará, a k této příležitosti jsem jí hodlala pořídit dárek, na který jen tak nezapomene xD Prachsprostě prozradím, že o svých dvacátých narozeninách se vůbec neopila, cucla si piva a piňa colady, dostala tři krabice čokoládových bonbonů a ani se nepodělila!!!

No, končíme s práskáním a jde se na fotky. Celý set jsem vymýšlela s autorkou berušek v čajovně. Měla jsem dost jasnou představu, co všechno pro Annu chci, akorát jsem netušila, jak berušky stylizovat. Ale po prohrabání pár obrázků na netu jsem vybrala finální "elegantní" podobu berušek, kulaté, větší s očičkama, menší bez (ve hře byly ještě "crazy berušky", v různých barvách, placáté a tak) a pár berušek na čtyřlístku. Kdybych nebyla líná jít do obýváku ke scanneru tak vám ještě ukážu jak vypadal můj původní nákres, se kterým jsem za Rouwi přišla xD. Jo, já ještě nepředstavila Rouwi! To ona mi na mé přání vyrobila berušky z fima, za což jí patří velmi velmi velmi velký dík, protože měla poměrně starosti s tím, udělat mi je za tak krátký čas. Vytváří různé další šperky, které nabízí na http://hitsujikohitsuji.blog.cz/ :)

Bohužel jsem neměla berušky možnost nějak lépe nafotit, protože jsem si je přišla převzít v den oslavy, ale snad postačí tato fota, focená na stole v sushi baru s vybitým foťákem a následně protažená Photoshopem (práce Anny, na notebooku photoshop nemám)

Beruščí brož:
brož
Náhrdelník s beruškou na čtyřlístku:
náhrdelník
Beruščí náušnice jako pecičky do uší:
malé náušnice
Protože má Anna v uchu více náušnicových dírek, tak ještě jedny, tentokrát visící, náušnice s beruškama a lístečkama:
velké náušnice
Prstýnek s beruškou na čtyřlístku:
prstýnek
Beruščí pinetky do vlasů:
sponky
A tady pohromadě vyfocený celý set těsně před tím, než se mi vybil foťák... Je na něm vidět i náramek, který bohužel nemám vyfocený samostatně:
komplet
Anna v plné polní xD Člověk by skoro nevěřil, že vážně nic nepila xD
šťastná majitelka

Srandičky s pomerančovým džusem

8. dubna 2010 v 21:40 | Ketmara |  Blbůstky pro zasmání
První srandička s pomerančovým džusem...
čerstvě vymačkaní pomerančoví židé xD
...a druhá srandička s pomerančovým džusem xD
RIP
Ať žije internet xD !