Listopad 2009

Afrodíté

24. listopadu 2009 v 20:35 | Anna Draculasharp |  Kresby

POZOR POZOR!!!

23. listopadu 2009 v 18:01 | Anna Draculasharp |  Z naší krypty
Prodám boty zn. Steel, vel. 41, 10 dírek vysoké, černé, použité, ale po aplikaci černého krému na boty jako nové. Cena cca 1200,- Kč, pokud dodáte doklad od správy sociálního zabezpečení, že patříte mezi sociálně slabší občany - 1000,- Kč. Bližší info zde (jako že se můžeme dohodnout na tomto blogu, ne v tomto článku)

Report z Into Darkness 25.10. 2009

22. listopadu 2009 v 19:50 | Ketmara |  Akce
Na letošním Prague Gothic Treffen jsme se s Annou dozvěděly, že Deathstars a Diary of Dreams přijíždějí do našich luhů a hájů a jak myslíte, že to dopadlo? Do týdne jsme měly vstupenky!

Konečně přišel ten den, kdy jsme naprosto vyklepané v noci šly temnou uličkou k Abatonu, který vypadal jako nějaký stavební komplex. Ještě před vstupem se nám stala taková menší vtipná historka. Jakožto dívčina bojácná jsem si vzala s sebou švýcarský nůž a před vstupem kontrolovali, jestli někdo dovnitř nevnáší zbraně, drogy nebo pití... takže nastal problém - propašovat to tam nějak nebo... no, vyhrála možnost číslo dvě a poté co jsme si s Annou koupily u Číňanů něco k jídlu a já nechala můj milovaný nožík za jednou zídkou jsme se konečně dostaly dovnitř. (Jen Anna si troufá dodat svou historku: Nějakým zázrakem se mi podařilo proklouznout mezi bodyguardy bez lístku a kdybych nehledala Ketmaru, úplně by mi to prošlo. A já jak blbec utratila zbytečně 550.)
Po vystání takové středně dlouhé fronty na šatnu jsme se vrhly mezi temnooděnce, pozdravily pár známých (ahoj Tau, ahoj Justicare), zaslintaly si nad merchandisem a šly zabrat první řady, abychom se dostaly co nejblíže svým oblíbencům (já Deathstars, Anna DoD).
Bohužel jsme ale hned ze začátku zjistily, že Dopestars Inc. ani Lacrimas Profundere rozhodně nejsou náš styl... takže jsme šly zabírat místo ve vedlejší místnůstce s nápoji (jen počestně - voda a kola).
A pak...pak jsme se vrhly do kotle na DoD, zde předávám slovo Anně....

Tak, nyní si po pohrůžce fyzickou likvidací přebírá slovo Anna. V kotli mě jako první ze všeho bytostně nas... týpek, který po celou dobu máchal nějakou černou plenou s bílými ksichty ve vzduchu tak, aby nikdo za ním neviděl na pódium (zabít málo!!!). Jako druhé mě dorazilo to téměř neudýchatelné vedro, po deseti minutách jsem pocítila akutní potřebu dát si sprchu. Bohužel, v tomto světě platí něco za něco, takže i já pro pouhou vidinu, že naživo uvidím svoje miláčky, jsem se odhodlala trpět jako zvíře. Po nesnesitelně dlouhé pauze se na jeviště vyřítil Adrian a spol. Svou produkci zahájili kouskem Wahn!Sinn? Už si přesně nepamatuji, jaký byl přesný playlist, ale v paměti mi utkvěly písně Wedding, Butterfly dance, The Plague, The Curse, Soul stripper a Menschfeind, přičemž bych je zhodnotila takto: úúúúúúžasný zážitek, vůbec nechápu, jak jsem si mohla myslet, že můžu s klidnou myslí umřít a nevidět naživo Diary of Dreams (jen tu občasnou hecovačku publika si mohli odpustit, člověk, který má charisma až na půdu jako Adrian Hates, to opravdu nemá zapotřebí)... No, nyní už dost mých postpubertálních výlevů a předávám slovo zpět Ketmaře.

Po skončení DoD nastala pravá hysterie. Nechali na sebe čekat až neskutečně dlouho a za tu dobu se stihly zadní řady prorvat dopředu, přičemž vepředu už nebylo místo, takže se logicky dostaly přední řady dozadu, což se jim nelíbilo, tak se začaly zase rvát dopředu... prostě maglajz, hrůza, jestli jsem kdy chtěla někoho zabít, bylo to právě tehdy. Někteří neměli absolutně žádnou soudnost, cpali se, i když viděli, že není kam, strkali do ostatních, no vážně jsem je chtěla něčím přetáhnout. Nakonec jsme s Annou a jednou příjemnou dívčinou z Brna, se kterou jsme se seznámily, protože měla stejný top jako Anna, zakotvily asi v páté-šesté řadě vedle největšího hovada na celém koncertě. Vážně, obvykle na nikoho nenadávám, ani nevyhledávám konflikty, ale tohle bylo hovado se vším všudy. Nejenže přišel úplně ožralej a vecpal se dopředu přičemž po cestě skoro sejmul pár menších slečen, on ještě během celého koncertu křičel ve chvílích, kdy zpěvák Deathstars komunikoval s publikem, skákal tak, že dívenka vedle něj nejspíš litovala, že nezůstala doma u televize a nedívala se na Superstar a taky každou chvíli vytahoval Deathstars vlajku, což mělo celkem logicky za následek, že nikdo za ním neviděl, což mělo celkem logicky další následek a to ten, že se mu ji každej snažil vyrvat z rukou, což ho ještě více popudilo.
Když si odmyslíme tohle a přejdeme k výkonu samotných Deathstars... ten mě NAPROSTO nadchnul! Ano, mluvím jako zaujatá fanynka, ale bylo to božské, dokonalé, úchvatné! Ta show, ta komunikace s masami, ta hypnotizující energie, ani jednou zpěvák nezakolísal, neslyšela jsem jediný falešný tón, Blitzkrieg, Blitzkrieg řvali všichni! Prostě bylo to jako ve snu :)

A pak to najednous končilo. Death dies hard a konec... vytržení ze snu... návrat do reality... Vyčkat dlouhou frontu na kabát a vyjít do temného rána.

... vás zbiju ještě :D

18. listopadu 2009 v 0:54 | Ketmara |  Blbůstky pro zasmání

Něco pro pobavení v tomto hnusném počasí :) Doporučuji počkat si na konec :)

Zeus

17. listopadu 2009 v 16:46 | Anna Draculasharp |  Kresby
Začátek řeckobožské série. S těmi blesky a pozadím se mi už nechtělo patlat... Příště se můžete těšit na Afrodíté, už ji tu mám hezky rozdělanou :-)

Anna aktivovala scanner

1. listopadu 2009 v 13:01 | Anna Draculasharp |  Kresby
No hurá, konečně sem nebudu dávat svoje "umělecké výtvory" (pche, to zrovna XD) focené přes foťák v mobilu, takže vás, chudáky, nebudu už mučit zdlouhavou dešifrací (proboha, co to je zase za fleky??)... Na zkoušku sem hodím pár čmárnic, které jsem zplodila o nudných přednáškách, abych neusnula.A pro toto dílko mě zatím nenapadl žádný přiléhavý název. Pokud vás něco trkne, sem s tím :-) (Já se mezitím budu učit kreslit holubičky...)