Srpen 2009

Černo modro žlutá Zasekoule

18. srpna 2009 v 8:10
Já vím, já vím, už vás slyším až sem, že tohle tu už několikrát bylo. Jenže si nemůžu pomoct, podobné ornamenty se mi kreslí skoro samy. A tentokrát jsem se vyřádila s tuší :-)

Fotoreport z Prague Gothic Treffen vol. 4

12. srpna 2009 v 13:27 | Ketmara |  Akce
Tak a zde konečně fotky. Omlouvám se za horší kvalitu, neměla jsem moc náladu (což je vidět i na mém naprosto nudném outfitu) když jsem tam šla a chtěla jsem si ji hlavně nějak zlepšit a ne se tahat s obrovským foťákem a bát se, že ho někde nechám, spadne mi na zem, někdo ho ukradne, etc. Vzala jsem tedy můj ex-foťák, malý digitální kopaktek, ale po tak dlouhé době už jsem si nepamatovala na všechna ta nastavení, takže jsem fotila jenom na automat, spousta fotek je hodně přepálených, a tak je prosím berte s rezervou. Konec hlášení xD

Jo a ještě jsem na fotky dala popisek a odkaz na naši stránku, snad to přežijete, kdo chce poslat svoje fotky bez toho a ve větším rozlišení, nechť mi napíše, zvolila jsem takový efekt, aby tam ten nápis pokud možno nevadil, ale asi to bude čistě subjektivní věc.

FOTKY:

Začínáme hned na začátku, kdy jsem ještě ani pořádně nedosedla na deku a už jsem ji i celé její osazenstvo musela vyfotit :)
A lidi na vedlejší dece xD
A teď přehled lidí:
Promiň Criss, tuhle fotku jsem sem prostě musela dát, máš na ní velmi zajímavý výraz xD
A Anna... kterou s emi podařilo vyfotit až na třetí pokus, protože se na každé fotce strašně ksichtila a vsadím se, že ani tenhle její výraz se jí nebude líbit xD
A protože mě nikdo nemá rád a nikdo mě nechce fotit a jsem strašně osamělá, tak tady jedna krásná EMO fotka xD Jsou na ní vidět i moje dva kousance od komárů xD
Když se přiblížil čas začátku akce, vydali jsme se směrem ke klubu. Po cestě jsme potkali Tau a hned se s ní skupinově vyfotili xD Mmm, nějak se nemůžu rozhodnout, která z těch fotek vypadá normálněji, protože se chytře fotilo proti sluníčku, tak sem dávám obě.
Model od Taurwen se mi moc líbil, ten topík byl krásný, Anně se očividně líbil také xD
A teď fotky zevnitř z klubu:
Nejdříve se šlo takhle hezky pod zem...
Holky, netvařte se tak znuděně, fotím vááás!
Černá vdova Munamu
Ano, ano, velice se bavím... jako obvykle ze začátku zábava trochu vázla...
...ale když se holky vrátily z tanečního parketu (pokoušela jsem se tam fotit, ale nebylo vůbec žádné světlo na můj foťáček)...
...vymyslely Munamu novou přezdívku xD no jen se na ni podívejte, nedali byste jí poslední pětník xD ?
Jako správný "fotograf" jsem musela zdokumentovat i něco málo z toho, co se dělo kolem...
...a krásnou výzdobu klubu xD
Někde mezi těmi všemi lidmi nás našel JustSpectre, zdravím podruhé, a nemohla jsem ho nevyfotit. Takže takhle vypadají lidé, co se sem na blog chodí koukat.
Potom už bylo jen losování tomboly...
...a pár dalších hromadných fotek!
A na závěr poslední fotka. Na minulém PGT jsme se tak nudili, že jsme ze zoufalství fotili i svoje boty pokud si pamatujete xD tentokrát jsme se sice nenudili, ale rozhodli jsme se v tradici focení bot pokračovat xD

Report ze 4. PGT - Prague Gothic Treffen

9. srpna 2009 v 17:39 | Ketmara |  Akce
Už jsou tady po roce, zase bílé Vánoce, tedy už je tady po roce zase černé PGT. Jelikož my jsme taky vždycky všude, tak tady je odkaz na report z předchozího ročníku http://rose-of-angel.blog.cz/0808/report-z-tretiho-pgt . Mno ale teď už k letošnímu roku, Anna je teď na chatě, tak se budete muset spokojit s trapnou recenzí od Ketmary. Celá akce se měla konat 8.8. 2009 v klubu Bunkr na Žižkově, začátek v 19:00 přičemž zájemci mohli ještě předtím od čtyř hodin přijít do parčíku nad klubem, kde se konalo něco jako piknik.
Dobrodružná byla už cesta k místu určení, jelikož já jsem se zcela spolehla na Annin orientační smysl což se ukázalo jako celkem nedobrý nápad. Po konzultaci se dvěma důchodci (ani se nás nebáli, příště budeme muset přitvrdit co se týče image) a přidání se ke skupince černě oděných lidiček (kteří žel bohu bloudili stejně jako my) se nám společnými silami podařilo nepřehlédnout tu ceduli jak kráva s názvem ulice. Přijely jsme už v pět, protože jsme se ještě chtěly pokusit seznámit s někým na pikniku, ať tam pak dole jen nesedíme jako tvrdé Y a k mému velkému překvapení jsme hned u vstupu na louku na černé dečce viděly sedět Munamu, Dorissah, Miyu, Byvoje a ještě dvě slečny na jejichž jména jsem se "chytře" nezeptala. Piknik probíhal v zábavném duchu, čile jsme konverzovali a i když se Anna občas nechytala co se týče odkazů na nějaké lidi, které neznala nebo na anime, myslím, že se mi ji nepodařilo unudit k smrti, i když se tak tvářila (jak později uvidíte z fotek). Deka byla plná sladkostí, řízků a všech úžasných smažených věcí, které nesmím jíst, takže jsem měla opravdu velkou radost. Každý něco přinesl, nejlepší bylo, když Munamu říkala, že přinesla víno, o které ji následně požádal opodál stojící černooděnec a ona mu podala pytlík s hrozny xD Ještě se nám "poštěstilo" vést konverzaci s ožralou, který si mylně vyložil naše nenávistné pohledy a ukempil se až těsně u nás a komentoval cokoliv jsme řekly. Dozvěděly jsme se od něj, že je opravdu velmi opilý a že dostal do huby kvůli holce (to vše si pamatuju, protože jsem to slyšela asi čtyřikrát). A po celou dobu pil jenom Kofolu.
V sedm už jsme si řekly, že bychom se mohly pomalu zvedat ať máme nějaká dobrá místa k sezení a po cestě ke klubu jsme narazili na Taurwen, se kterou jsme prohodili pár slov, párkrát ji objali, vyfotili se s ní a pak ji zase vrátili jejímu příteli.
Ovšem nikdo mě nepřipravil na to, co mě čekalo v Bunkru. Ono… se to nejmenuje Bunkr jen tak pro nic za nic, krásný protiatomový kryt, byl tam nápis 16m dolů, ale řekla bych, že to bylo víc, pak projít pěti okovanými dveřmi a kvůli menšímu nedorozumění čekat asi půl hodiny v těsné uličce, kde stěny zdobí plynové měřiče a trubky bylo na můj ex-klaustrofobický organismus trochu moc. Nějakým záhadným způsobem jsem to přežila a všichni jsme se konečně dostali do prostor klubu. Dva stage, jeden s elektrem, druhý s…mmm…mno, něčím jiným, oddělené prostorem pro záchody a místností, kde se dál hrát stolní fotbálek nebo jen tak sedět, protože se zde nacházely lavičky a něco co asi kdysi bývala křesla. My seděli právě v té místnosti, hezky uprostřed, následkem čehož se nám krásně mísily hudby s obou pódií a my slyšeli jenom rámus. Navíc jsme v tom rámusu povětšinou pokračovali v čilé konverzaci, takže moje hlasivky si po dvou hodinách daly menší dovolenou (ze které se teda ještě nevrátily), párkrát jsme si zašly zatrsat do elektro místnosti (už nikdy jen tak neprohodím poznámku, že na tuhle hudbu by se dala skvěle tančit makarena xD), jednou jsem vystála mega frontu na pití (i za Annu, takže kuku, příště jdeš pro pití ty a navíc mi pořád dlužíš dvacku) a pak jsem postupně všechny přivedla ke stánku s plackami a pokaždé si i nějakou koupila, takže jsem tam nechala stovku. Za tu dobu jsme zahlédli pár známých obličejů jako Riwu, Beriiju a Anatola a pak mě naprosto odrovnalo, když nás na parketu oslovil bývalý častý návštěvník našeho blogu xD Héj, lidi, co je to s váma, proč se vždycky ptáte Anny jestli jsem to já xD Ale jinak zdravím Spectera do Ovy :)
Někdy ještě před jedenáctou bylo tahání tomboly a já Annu asi zabiju, protože mohla vyhrát šestou cenu, ale nešla si pro ni, protože ji nechtěla. Bylo tam Cdčko Bratrstva Luny!
Mmm, to je snad vše, sice jakmile to uložím na blog, vzpomenu si ještě tak na milion věcí, co jsem chtěla připsat, ale tak Anna stejně ještě chtěla dodat svůj názor, tak se ten článek bude holt rozrůstat a vy ho budete muset číst pořád znova a znova… Muhahahaha….
Celkově byla akce prostě úžasná, těch lidí, ta hudba, mám jenom jednu stížnost - nedosáhla jsem na splachovátko na záchodě a to ani když jsem vyskočila xD
Pak nám samozřejmě ujelo co mohlo a i když jsme vycházely v jedenáct, na Anděl jsme dojely až ve dvanáct.
A to je vše, přátelé, tádýdádýdádýdá.

Fotky budou následovat v samostatném článku, protože jsem jich vyfotila docela dost. Tady se ještě objeví video (uhm, tedy až ho sestříhám…)

Odmlka

8. srpna 2009 v 10:22 | Ketmara |  O nás
Omlouváme se za tak dlouhou odmlku, ale nastaly jisté osobní a zdravotní potíže a následkem toho nechuť úplně ke všemu. Už je to lepší, minimálně jsme se obě dostaly na nějakou tu vysokou. V dohledné době přibude jedna něco jako povídka a pak pár fotek z jednoho focení, dám sem jen asi tři, protože jsou trochu jiného zaměření. Co chystá Anna zatím nevím, ale minimálně report ze čtvrtého PGT sepíšeme, tak ten tu najdete taky. Doufám, že nám tu za tu dobu ještě někdo zbyl, kdo se rád podívá až zase něco přibude. Tak kdyžtak se věrní vytrvalci hlaste v komentářích ať víme pro kolik lidí to tu ještě děláme :)