Květen 2008

Vera Angel

30. května 2008 v 19:24 | Ketmara |  Naše Fotky
29. dubna jsem se společně s Verou a Iskalderem vydala fotit do Valdštejnské zahrady. Mělo to být naše první focení, klídek, pohoda, krásné slunečné počasí... až na to, že když jsme vešli do zahrady, málem jsme omdlela. Těch lidí! No jistě, nebyli jsme jediní, kteří si chtěli užít ten slunný a teplý den. Bohužel se všude procházeli, byli na všech lavičkách, na všech cestách, vypadalo to, že z focení nic nebude... Naštěstí ale jak se ukázalo, Vera není tak stydlivá jako Anna, takže jsme se uhnízdili na takovém prostranství, kde se pořádají vystoupení, byla tam nádherná architektura, jak ostatně uvidíte sami. Turisté po nás HODNĚ divně koukali, no, ne že bych se jim teda divila XD Nakonec na nás vlítla místní ochranka, že co jim to tam po tom lezeme a že jestli fotíme nějakou reklamu, tak potřebujeme povolení od magistrátu. Naštěstí se to Iskalderovi podařilo nějak vyřídit a zbytek focení proběhl v pohodě :)
A teď trochu Loli
Miluju podvazky *in love*

Co se děje

29. května 2008 v 10:14 | Ketmara |  Z naší krypty
Asi jste si všimli, že poslední dobou tu nejsou žádné nové články. No, není to tím, že by vyschla naše studnice šílených nápadů, ale nedostatkem času.
Anna pořád píše nějaký blbosti do účta a bude dělat řidičák. Navíc se jí nějakým úplně záhadným způsobem podařilo pohnout si nějak páteří či čím a má nákrčník.
No a já se třesu strachy už týden. Teď už skoro nemůžu myslet na nic jinýho-v sobotu mě čekají FCE zkoušky (Zertifikát z angličtiny, pro ty co neví). Bohužel to je jen první část a ještě 14.6. mě čeká zbytek, takže sobotou mé obavy zdaleka nekončí, protože v tom červnu to bdue ta nejtěžší část. No, pokusim se sem aspoň uploadnout nějaké fotky (Pandre-ale nevim jestli ty s katanou, protože nemám ani jednu z nich upravenou, spíš mám fotky z focení s Verou už hotový, tak sem dám je a teda ty jak jsem slíbila bych dala až budu trochu víc v klidu, protože jsem zjistila, že v tomhle stavu nemám náladu,chuť ani nápady na to cokoliv upravovat).
No a jak žijete vy?

Ketmara a proužky

10. května 2008 v 19:28 | Ketmara |  Naše Fotky
Pár fotek ze společného projektu s Verou. Domlouvaly jsme si focení (s ní jako modelkou) a ona až na místě vyrukovala s tím, že by si taky ráda zafotila a jestli bych se jí nějak nenaaranžovala. A až po focení se přiznala, že to měla naplánovaný už od začátku, ale bála se, že kdyby mi to řekla už když jsme se domlouvaly, tak bych nepřišla XD
No jo, milosrdný Photoshop, bez něj by se na ty fotky asi nedalo koukat XD Fotky co jsem dělala Veře sem taky časem hodím, jen co je všechno upravím, tentokrát s velmi zajímavým zákulisím focení XD byl teplý sobotní den a my se rozhodly fotit ve Valdštejnské zahradě... a dopadlo to tak, že jsme dělali divadlo turistům XD
link na stránku od Very www.veraangel.deviantart.com :)

Kde je x?

4. května 2008 v 17:41 | Ketmara |  Blbůstky pro zasmání
Další z blbostí, co jsem našla na internetu. Taky by se to mohlo jmenovat "Ketmara na matice" XD
Pro ty co nevládnou angličtinou (nebo jim to prostě jen pomaleji dochází):
první nápis hlásá- Najděte x
ten dopsanej pod ním- tad

Dívka s červenýma vlasama

3. května 2008 v 16:35 | Ketmara |  Kresby
No, můj další obrázek kreslený ve škole o nudné přestávce a ještě nudnější hodině. Zase jsem neměla žádnou předlohu, tak mě kdyžtak upozorněte na anatomické nedostatky.

Noc s tebou

3. května 2008 v 12:44 | Anna Draculasharp |  Kresby