Září 2007

Zlad Vladčik

24. září 2007 v 15:49 | Draculasharp |  Blbůstky pro zasmání
Takže, než se do toho pustíme, pokud se tu nachází někdo, jehož IQ je nižší než průměrné a jehož smysl pro humor je velký tak, že by se několikrát vešel na hlavičku špendlíku, nechť mi prokáže velkou laskavost a tuto stránku okamžitě opustí. Nebudu totiž odpovídat na debilní dotazy typu: To má bejt sranda? nebo To myslej vážně?
Tak, zbyli jste tu jen vy chytří a důvtipní ;-) ? Výborně, tak se na to podíváme. Kdo je to tedy ten Zlad Vladčik? Je to velmi nadaný umělec a uvědomělý rodák z východoevropské země Molvánie. Měl se účastnit dvou posledních kol televizní soutěže Eurovize, bohužel prvního se nemohl zúčastnit z toho důvodu, jelikož ho chytili celníci na tureckých hranicích, jak pašuje drogy.Na to se Zlad veřejně omluvil, že udělal celé své zemi ostudu. Druhou žádost o účast na Eurovizi v Helsinkách mu pořadatelé zamítli. Toť vše k Zladovi a nyní se mrkneme na jeho tvorbu. Jeho první počin můžeme vidět hned pod těmito řádky a nese vznosý název Elektronik Supersonik. Jedná se o velice zdařilou technobaladu s prvky disca, popu, elektra.
Jeho druhá píseň, s níž se pokusil prorazit do Eurovize se jmenuje I am the Anti - pope. Jak už název napovídá, nejedná se o příliš církvi příznivě nakloněnou píseň. A to byl důvod, proč Zladovi do Eurovize neprošla. Pořadatelům se zdála příliš satanistcká na to, aby se mohla této prestižní soutěže účastnit. (je prostě taková správně zlogotyčácká >:-D )

Dekadent Beauty

21. září 2007 v 18:55 | Ketmara |  Naše Fotky

Collide

18. září 2007 v 21:07 | Draculasharp |  Hudba
Collide je kapela o dvou stálých členech pocházející z Los Angeles, která hraje již od roku 1992. Jejich tvorba se dá označit jako kombinace industrial rocku, darkwave, techna a lehké příměsi orientální hudby. Právě jejich název (collide=křížit se, střetávat se) vystihuje hudbu, která se prolíná všemi směry skrz éterický hlas kaRIN a elektronickou muziku Mr. Statika. Zkuste zavřít oči a ponoříte se do tajemného světa, kde chytrá Šahrazád vypráví sultánovi svůj tisíc a jeden příběh.
Jejich debutové album Beneath the skin vyšlo až v roce 1997, další rok následovalo remixové album Distort. Jelikož nebyli spojeni s hudbním průmyslem, vytvořili si vlastní nahrávací studio Noiseplus Music, kde roku 2000 vydali své druhé řadové album Chasing the ghost. Za další tři roky spatřilo světlo světa další album s názvem Some kind of strange. Rok poté vydali v pořadí druhé remixové album Vortex, jež obsahovalo skladby od četných tvůrců remixů, jen tak pro příklad od Charlieho Clousera z Nine inch nails
KaRIN a Statik vydali i DVD s názvem Like the Hunted a momentálně pracují na novém albu (na to se moc těším:)
Pro shrnutí:
Stálí členové:
kaRIN (vokály, texty)
Statik (hudba, produkce, mixing, technika)
Členové vystupující pouze živě:
Scott Landes(kytara)
Rogerio Silva (kytara)
Chaz Pease (bicí)
Kai Kurosawa (basová kytara)

Jillian with Angels

18. září 2007 v 20:53 Naše Fotky
Jillian s olšanskými anděly :) Netradičně v barevném provedení, tak snad to není tak hrozný XD

Z toho si, milé dívky, berte příklad

15. září 2007 v 19:33 | Draculasharp |  Blbůstky pro zasmání
Nádherná reklama z roku 1939!!!!! Škoda, že už se ty skvělé bonbony nevyrábí, hned bych je dlabala:-)

Ketmara by Alienation Studio II

13. září 2007 v 16:58 | Ketmara |  Gothic style
Opravdu bych nikdy netušila, že tolik fotek z našeho focení bude "použitelných" :)
Copyright by Alienation Studio
Více fotek je na její stránce www.elviravonnosferatus.deviantart.com , ty naše společný jsem i dávala sem na blog :)