Duben 2007


Gothic móda 3 - korzety

28. dubna 2007 v 11:59 | Ketmara |  Gothic style
Takže, tentokrát jsem se zaměřila na korzety :)
Pokud chcete zjistit, kde jsem dané obrázky našla, stačí nad nimi chvilku podržet kurzor a adresa se objeví :)

Gothika z Izraele

27. dubna 2007 v 19:16 | Ketmara |  Gothic style
Mizantripius je přezdívka člověka, který fotí opravdu originální fotky, přičemž gothiku bere svým vlastním (někdy trochu zvráceným) způsobem.
Má nádherné designy
A zajímavé nápady

Castle Party 2005

25. dubna 2007 v 19:55 | Ketmara |  Gothic style
Dvě naprosto dokonalé fotky z Castle Party v Polsku. Nevim jestli je větší než WGT v německém Leipzigu, ale rozhodně bych se tam někdy chtěla podívat! A nejen protože by tam byla úžasná příležitost k focení :)
fotky jsem našla na www.bargul.deviantart.com

Emoce

24. dubna 2007 v 20:33 | Ketmara |  Naše Fotky
Moje očička :)

Family Secrets

24. dubna 2007 v 20:28 | Ketmara |  Fotomontáže z našich fotek
No prostě nádhera. Vytvořila to www.aliendoll.deviantart.com z téhle naší stock fotky:
Model again Draculasharp :)

Shampoo

22. dubna 2007 v 20:38 | Ketmara |  Kresby
Shampoo, postava z mého oblíbeného anime Ranma 1/2. Je to amazonka z Číny, kde bohužel spadla do prokletých jezer takže pokaždé, když se poleje studenou vodu promění se v kočku!
Hm, scanner mi nějak pomíchal barvy (dělala jsem to tužkou, ale rozhodně to takhle do růžova nebylo), ale snad to nevadí :)

Dopis

22. dubna 2007 v 20:25 | Ketmara |  Fotomontáže z našich fotek
Krásně přidaný efekt, není-liž pravda? :) Ta čmáranice na tom papíře byly poznámky k našim deníkům Lily a Gáby, ještě štěstí, že amíci neumí česky :) úprava by www.line-through.deviantart.com

Záhadné tikání

20. dubna 2007 v 19:45 | Ketmara |  Blbůstky pro zasmání
Strašně chytlavý. A s českýma titulkama pro ty, kdo nevládnou angličtině :)

Internet is for porn

16. dubna 2007 v 21:22 | Ketmara |  Blbůstky pro zasmání
Ne, nebojte, nezbláznila jsem se, jak by se dalo předpokládat podle názvu článku. Ale tohle video, dělané na hudbu skupiny Avenue Q je prostě dokonalý :) Youtube je sice plné těchto videí jen pokaždé si dělají srandu z někoho jinýho. Našla jsem jedno s Harry Potterem i Hellsingem, ale tyhle dvě jsou nejlepší :) To první je z online hry Guild Wars.
No, a to druhý je na tu samou hudbu, ale tentokrát na motivy Disneyho pohádek.

Nespravedlnost

12. dubna 2007 v 20:53 | Ketmara |  Gothic style
Hm, nebo bych ten článek měla naštvat spíš "žárlivost" ? :´(
Žádný takovýhle páreček neznám, ale rozhodně jim to všem přeju, tak jsem ráda, že jsou šťastnější než já <3

Cry

8. dubna 2007 v 19:17 | Ketmara |  Naše Fotky
Můj zatím nejnovější počin. A přijde mi docela dobrej na to, že jsem to fotila někdy v jedenáct večer než jsem šla spát ;)

Blessed Ketmara

8. dubna 2007 v 19:06 | Ketmara |  Fotomontáže z našich fotek
Hehe, to jsem já. Ta fotomontáž se mi mooooooc líbí, ale původní fotka je opravdu hrozná, takže tu sem snad radiš ani dávat nebudu ;)
Manipulated by InnMemoriam :)

Malováníčko

7. dubna 2007 v 21:54 | Draculasharp |  Kresby
Tak co se týče provedení, vím, že nic moc, ale berte v ohled, že nejsem na grafický škole a maluju, když mám náladu nebo když nemám co dělat...

Elegantní

7. dubna 2007 v 21:03 | Ketmara |  Naše Fotky
Fotky z dneška, kdy se mi po měsíci konečně vrátil foťák :) Model Anna Draculasharp

S křídly

6. dubna 2007 v 21:24 | Ketmara |  Kresby
Tak jsem se prohrabávala složkou a našla jsem pár obrázků, co měly něco společného, abych je sem mohla dát v jednom článku-všechny nakreslené osoby jsou okřídlené :) No, tak doufám, že to není tak hrozný, nekreslim tak pěkně jako Anna...

Bauhaus

4. dubna 2007 v 20:59 | Draculashrap |  Hudba
Takže, tentokrát jsem si nemohla dovolit ten úžasný luxus a použít klávesy Ctrl+C+V, protože jsem jej našla na wikipedii v angličtině. Když se vám něco nebude zdát, klaďte vinu mé příšerné (ne)znalosti angličtiny.

Bauhaus je Anglická gothic rocková kapela, vytvořená roku 1978 v Northamptonu.
Co se zvuku týče, kombinuje mnoho vlivů (punk, glam rock, ale i funk a dub) aby vytvořili ponurý, zato velmi vášnivý zvuk, který zapůsobil na mnoho lidí, kteří hledali po punkovém úpadku něco neotřelého, něco nového, co je stále v rozkvětu.Jejich zvuk se ukázal velmi vlivný, chytlavý, inspirující a hlavně zaujal celou tehdejší postpunkovou scénu, která bažila po silném citovém zážitku, ponurém stylu, který se nakonec vloudil do povědomí veřejnosti jako gothic rock. V první řadě, rozhodujícími prvky i klíčem úspěchu bylo oživení kytary (Daniel Ash) a Dubem ovlivněné basy Davida J. Právě díky tomu setrvává Bauhaus jako jedna z nejslavnějších kapel svého žánru.
Historie:
Daniel, David a Kevin se znali již od dětství a hrávali spolu v různých kapelách, často však nepůsobili déle, než jedno jediné vystoupení. Jedna z nejdéle trvajících byla skupina zvaná The Craze, se kterou měli několik málo vystoupení okolo svého rodného Northamptonu. Ta se ale brzy také rozpadla a Daniel se opět pokusil přesvědčit svého starého přítele ze školy, Petera Murphyho, aby se k nim přidal, snad proto, že si Daniel myslel, že Peter je ta správná osobnost do nové kapely. Murphy, který pracoval v tiskárně, se rozhodl, že to zkusí, navzdory tomu, že nikdy předtím nikdy nezpíval ani nepsal texty. Dále se k nim přidal Danův starý spolukapelník Kevin Haskins v postu bubeníka. Avšak si Daniel umínil, že nepozve Kevinova bratra Davida J. David býval opravdovou hnací silou všech jejich předchozích kapelách a Daniel chtěl mít novou skupinu co možná nejvíce pod svým osobním dohledem. Po pouhých pár týdnech přemýšlení David své rozhodnutí přehodnotil a pozval Davida, aby nahradil původního baskytaristu Crise Barbera. Nyní bylo již sestavení úplné a David pojmenoval kapelu Bauhaus 1919, později jen zkráceně Bauhaus.
Bauhaus debutovali se singlem Bela Lugosi's death, který spatřil světlo slunce v září roku 1979. Přes devět minut a nahraný "živě ve studiu", nikdy nevstoupil do britských žebříčků hitparád, ale zůstal v prodeji dlouhá léta poté.
Po nahrávání uspořádali několik místních vystoupení okolo Northamptonu a konkrétně Peter Murphy dodával svým vystoupením několik výtečných teatrálních prvků, takže se bylo opravdu nač dívat. Jejich styl byl označován jako "Goth-punk"
Kapela vydala ještě tři další singly, "Dark Entries" "Terror Couple Kill Colonel" a "Telegram Sam" (tento singl byl původně napsán glam rockovou ikonou T.REX), ještě předtím, než vydala své první album. Jmenovalo se In the flat field a vyšlo roku 1980 a neobsahovalo žádný z předchozích singlů. Po vydání tohoto alba se konečně zařadili do britských žebříčků hitparád (ano, 72. místo je určitě úspěch). Další album následovalo hned další rok a neslo název Mask a byl to v podstatě další krůček k novému směřování kapely srovnatelné s debutem. Už neznělo tak temně a prudce, Bauhaus začali používat klávesy a jiné nástroje, aby dodali výraznější zvukové pozadí. Další singl Searching for Satori a třetí plné album The Sky's gone out vyšly roku 1982. Ve stejném roce Bauhaus zabodoval svým největším hitem, přehráním písně Ziggy Stardust od Davida Bowieho, se kterou dosáhli 15. místa v hitparádě. Ta se objevili v tom nejlepším z popu, což bylo to, o čem snili již od dětství. Díky úspěch tohoto singlu se toto album stalo jejich největším hitem, vyšvihli se na číslo 4.
Ještě před tím, než nahráli své čtvrté a poslední album Burning from the inside, zpěvák Peter Murphy onemocněl pneumonií, což mu zabraňovalo více přispět k výrobě alba. Kytarista Daniel Ash a baskytarista David J převzali otěže a staly se hnacími silami v pozadí nahrávání a pokaždé se snažili vést vokály co na nejmenším počtu písní, z čehož vyplynulo netypické album. Díky Murphyho zdravotním potížím a tvůrčím odmlkám, pocítili zúžení gothických prvků ve své hudbě i zevnějšku a tak se kapela roku 1983 rozpadla a to ještě předtím, než album vydali. Kapela hrála své poslední vystoupení v červnu v Hammersmithském paláci v Londýně. Zasvěcení fanoušci byli varováni členy kapely, že toto vystoupení může být jejich poslední.
Po rozpadu Bauhausu se všichni členové vydali různýmí sólovými dráhami, ale nechce se mi je tu rozepisovat, takže se zmíním už jen o tom, že v roce 1998 se Bauhaus dali opět dohromady na Resurrection tour, kde zazářili dvěma novými písněmi (Severance, původně napsaná kapelou Dead can dance a The Dog's Vapour, která bylo mimojiné uvedenana soundtracku k filmu Heavy metal 2000.
V dubnu 2005 si zahráli při sešlosti na Coachella Valley Music and Arts Festival v Indiu, Californie. Sice nikdo neočekával žádné nové skladby, ale Peter Murphy využil představení v Coachelle k vlastnímu sólovému tour, aby podpořil své nové album. Sotva začal jejich set, vybalil starý dobrý hit Bela Lugosi's death.
V květnu 2006 uspořádala tour s kapelou Nine inch nails. Bauhaus zde odhalili dvě nové písně: Adrenalin a Endless Summer of Damned. Také převzali píseň od Joy Divisin, Transmission

Gothic večerníček:D

4. dubna 2007 v 11:59 | Draculashrap |  Blbůstky pro zasmání
Goth večeníček. Musim přiznat, že po shlédnutí jsem se málem po... smíchy:D:D:D

naprosto geniální teorie - mužský a ženský mozek

2. dubna 2007 v 14:58 | Draculashrap |  Blbůstky pro zasmání
Vymyslela jsem naprosto průlomovou teorii. Víte, jak se říká, že chlap spotřebuje za den něco kolem 2000 slov, zatímco žena spotřebuje denně 4000 až 6000 slov? Já pro to mám naprosto geniálně jednoduché vysvětlení.


Je všeobecně známé, že ženy mají menší mozek, než muži. To ale neznamená, že jsou blbější, naopak. Ženy, jelikož mají hmotný potenciál menší, mají veškeré informace hezky nahuštěný u sebe, takže když mozkem proudí elektrické výboje, tak uběhnou daleko menší trasu, než u chlapů, jejichž mozek je větší, ale informace jsou daleko od sebe, proto elektrickým výbojům zabere delší dobu, než naleznou požadovanou informaci.. PROTO TĚM BLBCŮM MUSÍME VŠECHNO ŘÍKAT DVAKRÁT AŽ TŘIKRÁT, ABY TO POCHOPILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jo, jen tak mimochodem, když jsem tohle říkala tátovi, prohlásil, že blouzním z horečky a mám si jít zas lehnout :-D